Dy ditë më parë Ana Kauri festoj ditëlindjen e saj ku të pranishëm ishin edhe shumë nga ish konkurrentet e Përputhën.

Njëra ndër to ishte dhe Tea, shkruan InfoKosova.

Në një video të publikuar nga Tea gjatë festes shihet se pa dashje ia zbulon Anes pjesën intme teksa bënte lëvizje Ana gjatë festës.

Kujtojmë Ana Kauri është njëra nga ish konkurrentet më të pëlqyera të Përputhen./InfoKosova/