Sara Malaj po vazhdon të komentohet mjaftë shumë në media rozë.

Ajo postoi një fotografi ku shihet duke bërë lëvizje pr.ovokuese duke vënë në pah të pasmet gjigante, shkruan InfoKosova.

Sara njihet për format e saj mjaft të bukura trupore të cilat nuk përton ti ekspozoj në secilën foto e video.

Kujtojmë, se ditën e sotme Sara u përfol për një ribashkim me Atdheun./InfoKosova/

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur