Shqipe Hysenaj doli beqare nga Përputhen.

Mirëpo pas emisionit ajo tha që është në një njohje dhe është e lumtur pa treguar se kush është, shkruan InfoKosova.

E një video që postoi në Insta Story ajo shton dyshime se atë e ka gënjyer dhe zhgënjyer keq diksuh.

Ajo thotë që meshkujt nuk dinë diçka tjetër pos të gënjëjnë./InfoKosova/

Shiko videon: