Si gjithnjë dhe këtë herë, Xhensila Myrtezaj erdhi me një paraqitje mjaft joshëse.

Së fundi, artistja ka shpërndarë një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, ku tërheqi vëmendjen e fansave si dhe mediave.

Këngëtarja ka të veshur një bluz të shkurtër që i shfaqte asaj belin e hollë dhe një fund goxha të shkurtër që i tregonte asaj këmbët deri tek pjesa intime.

Me një grim unik ajo dukej e mrekullueshme derisa ka pozur ëmbël uur në kolltuk.