Arta Nitaj provokioi prapë mbrëmë.

Ajo postoi nëj video nga vetura ku në pah vë gjoksin e madh, shkruan InfoKosova.

Bluza e ngushtë dhe e hapur ia vë në pah edhe më shumë këto asete të bujshme.

Arta duket se po e shijon mjaft shumë vozitjen pasi shihet duke kënduar./InfoKosova/

Shiko videon: