Atdhe Xharavina ripostoi një video që ishte etiketuar në Instagram.

Shoku i tij postoi një video të Atdheut derisa shihet duke vozitur veturën dhe duke dëgjuar këngë, shkruan InfoKosova.

”Atdheu tu vujt” shkruan ai sipër videos.

E kënga që e shoqëronë lidhet me vuajtje, Atdheut me siguri po i mungon Sara me te cilën u nda para pak kohësh./InfoKosova/

Shiko videon: