Xhensila Myrtezaj ka marrë shumë kritika së fundmi nga përcjellësit e saj.

Ajo mori shumë komente duke i thënë se si ka ndryshuar kaq shumë në stil duke pozuar me veshje të hapua dhe si mund të jetë kështu shëmbull i mirë për vajzën e saj, shkruan InfoKosova.

Por duket se Xhensilës nuk i intereson fare për këto komete.

Në foton e fundit ajo ka pozuar nga mbrapa duke vënë në pah të pasmet./InfoKosova/