Këngëtarja bukuroshe Orinda Huta, pas 14 vite lidhje u bë nënë për herë të parë.

Ajo para pak ditë solli në jete një vajzë, shkruan InfoKosova.

Orinda dhe Turi, nuk ndaluan të ndanin gëzimin me shumë fansa për ardhjen ne jetë të vajzës.

E avazin po e vazhdon Orinda duke publikuar fotografi edhe gjatë gji-dhënies së bebes./InfoKosova/