Aktori Blerim Destani llogaritet si njëri ndër meshkujt më të pashëm shqiptar.

Ai njihet për lukun dhe jetën luksozë të tij, shkruan InfoKosova.

Në një fotografi të publikuar nga Blerimi, ai u fotografua i zveshur ku në pah kishte gjoksin dhe fytyrën e tij prej artisti.

E shumë vajza do mbesin me gojë hapur, ku pa dyshim se të gjitha do ta donin të kishin për burrë një mashkulli si Blerimi./InfoKosova/