More
  Home Roze O Zot! Ky është 27-vjeçari shqiptar që dha shpirt në mes të...

  O Zot! Ky është 27-vjeçari shqiptar që dha shpirt në mes të rrugës: U shua në lule të moshës

  Enxhi Çako hu mbi jetën në një a ks ident të rëndë të ndodhur ditën e djeshme në Tiranë. 27-vjeçari udhëtonte me një motor teksa është p ërp lasur me një kamionçinë.

  Sonte në këtë orë ndizen qirinj për t’i nderuar mjekët që vdiqën nga COVID-19 – Sinjali

  Përp lasja ka qenë shumë e for të, ndërsa i riu edhe pse u transportua me u rgj encë për në spitalin e Traumës ka ndërruar jetë për shkak të pl ag ëve të shumta të marra.

  Tiranë/Informacion shtesë:

  Më datë 30.03.2021, rreth orës 17:15, në rrugën “Bardhyl” mjeti me drejtues shtetasin P. L., ka ak side ntuar një motorr me drejtues ende të paidentifikuar rreth 25 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve. Vijon puna nga gru pi het imor për sqa rimin e rrethanave të ngjarjes.

  Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur

  - Advertisement -

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read