More
  Home Roze Mamaja Antonelës përballet me Mevlanin dhe Ledjanën: Ju qenkeni vetem disa... (Foto)

  Mamaja Antonelës përballet me Mevlanin dhe Ledjanën: Ju qenkeni vetem disa… (Foto)

  Mamaja e Antonelës ndodhet ditën e sotme në Për’Puthen, ku u përball me Ledjanën dhe Mevlanin.

  Ka qenë një debat i fortë mes tyre, pasi mamaja e konkurrentes i tha Mevlanit se nuk ishte për vajzën e saj.

  Antonela ka humbur toruan gjatë debatit ku i tha autores së programit që nëse vijohej me këtë gjuhë nga ana e ledjanës do të largohej nga emisioni.

  Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur

  - Advertisement -

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read