Fotot e Teas duke u puthur me Beartin kanë bërë na min në rrjet. Vetë Bearti konfirmoi se janë të lidhur, ndërsa Andi u shpreh se e kanë detyruar të dalë çift me Tean nga emisioni.

Pas një skandali të tillë, kanë reaguar dhe vajzat e “Përputhen”, Sindi, Ledjana dhe Ana Kauri. E pyetur rreth situatës në fjalë, Sindi është shprehur: “Të them të drejtën, nuk di çfarë të mendoj në lidhje me këtë temë. Do të dëshiroja të prisja një koment nga vetë protagon istët. Ju mund të thoni gjithçka për Shqipen, por gën jeshtra i paska këmbët e shkurtra, nuk e mohoni dot. Jam e zhgë njyer!”

Ana Kauri, e cila shpesh në studio është shprehur se Tea dhe Andi po aktrojnë, ka publikuar një foto krahas së cilës ka shkruar: “Qesh mirë kush qesh i fundit”.

Po ashtu, ajo ka ndarë me ndjekësit një video duke dëgjuar këngën “Zili Zili”, nga Dafina Zeqiri. “Ju kanë rrejt, ju kanë bo budall”, dëgjohet teksti.

Ndërkohë, Ledjana e ka përshkruar situatën me një meme.

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur