Konkurrentja e ‘Përputhen’, Sindi ka realizuar një bashkëbisedim me ndjekësit në Instastory. Një ndër ta e ka pyetur nëse është e vërtetë që ajo dhe Elvisi janë në një lidhje.

Sindi ka etiketuar Elvisin, duke replikuar: “A di gjë ti Lo co, se na bënë të lidhur këta?”. Kështu, ajo ka lënë të kuptohet se nuk ka gjë mes tyre.

Kujtojmë se pak kohë më parë, Elvisi e ftoi Sindin për një kërcim në studio.

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur