Vetëm pak ditë më parë, konkùrrénti i emisionit “Për’Puthen”, Fation Kuqari, la në mes programin pas një debàti me konkùrréntin e ri, Erin.

Situata mes djemve degràdoi në oféndime e shàrje të rénda, madje ata téntuan edhe të godísnin njëri-tjetrin, duke shqétësuar të pranishmit në studio, produksíonin dhe publíkun.

Faqja zyrtare në Instagram e emisionit “Për’Puthen” ndàu videon e plotë të shàrrit të djemve, teksa u vendos që ata të pàzùllohàshin menjëherë nga programi.

Eri u rikthýe në studio për të vazhduar rrugëtimin që sapo kishte nisur në “Për’Puthen”, ndërsa Fationi njoftoi në rrjetet e tij sociale se kishte vendosur të híqte dorë nga emisioni.

Madje, ai është përfolur shumë këto ditë në rrjete sociale dhe ndjékësit kanë nisur të dýshojnë se mes tij dhe modeles Trejsi Sejdini po nis diçka.

Kjo pas një komenti që Fatjoni i ka bërë Trejsit në InstaStory dhe përgjigjes së saj.

Fationi i ka shkruar Trejsit “O fëmijë i llàstuar“, ndërsa ajo ka publikuar një video super séksi të sajën, teksa ia kthén “Bebwww praa“.

Epo për ndjékësit, këto mesazhe ngàcmimi do të thonë diçka!

Présim ta zbulojmë sa më parë ç’po ndodh mes dyshes!

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur