Këngëtarja Çiljeta Xhilaga po kalon një situatë mjaft të vështirë pasi babai i saj është infektuar me COVID-19 dhe ndodhet në gjendje të rëndë.

Lajmi u bë i ditur sot nga moderatori isli Islami në emisionin e mëngjesit ‘Wake Up’. Çiljeta ishte e ftuar sot në emision, por për shkak të gjendjes së rënduar të babit, ajo e kishte të pamundur të ishte prezente.

“Këngëtarja Çiljeta Xhilaga, e cila sot do të ishte pjesë e Wake Up, por këtë mëngjes na ka lajmëruar nëpërmjet një mesazhi që ka të atin sëmurë, është për int ubim.

Të shkuara babait të Çiljetës. Në këtë formë na lajmëroi që nuk mund të jetë dot pjesë e diskutimit”, bëri të ditur Isli.

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur