Pak kohë më parë në “Përputhen Prime”, Atdheu i dhuroi një puthje Anës, gjest i cili bëri shumë bujë në media. Së fundmi, e ftuar në “Shqipëria Live”, Ana është shprehur se po priste një puthje në ballë.

Ish-konkurrentja shtoi se puthja e Atdheut e bëri të ndihej mirë dhe e vlerësuar, ndërsa kur e ka parë nga ekrani i janë bërë flutura në stomak.

“Nuk e prisja, prisja një puthje në ballë siç e jep gjithmonë Atdheu, por që…U ndjeva mirë, e vlerësuar, m’u bënë flutura pasi e pashë nga ekrani”, tha ajo.