Kejvina Kthella është një ndòr modelet më të njohur e të komentuar të showbiz-it, e cila tërhéq shpesh vëmendjen me pòzat e saj në rrjete sociale.

Në llogarinë e Kejvinës në Instagram shohim shpesh pòza pròvòkuese, ku tregon linjat séksi e format bòmbastike që shumica ia kanë zíli.

Madje, shumë herë modelen e kanë akùzuar për photoshop, duke préténduar se ajo nuk është fíks ashtu siç shfaqet në foto.

Këto komente Kejvina i ka marrë gjithmonë me sportivitet, por sot i ka vendosur pikat mbi “i” të gjitha këtyre fjalëve.

Me një video të publikuar në InstaStory, modelja i ka bërë të gjithë të flasin me vete teksa ka treguar trupin në një vide ku s’mund të bënte photoshop.

“Photoshop”-shkruan Kejvina, shoqëruar me një emoji ku duket se bën humor. Keni më për të folur?

Disa javë më parë, Kejvina mori vëmendjen e të gjithëve në rrjete sociale pasi fansat i gjetën sòzinë e saj, duke e krahasuar me yllin e “Keeping Up With the Kardashians”, Khloe-n.

Fansi ka bashkuar fotot e dy vajzave dhe ne po pyesim veten si nuk e kishim vénë re më herët ngjashmërinë!

Duket se edhe Kejvina, e cila ka ripostuar këtë foto, është dakord me ngjàshmërinë mes tyre.

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur