Po nëse ju themi se Fation Kuqari, tashmë ish-konkùrrénti i ‘Për’Puthen’, dhe Fifi diçka po kurdísin?

Nuk e dimë nëse ata njiheshin para pjesëmàrrjes së Fationin në dating show, por disa story të këngëtares kanë ngjallur goxha dyshíme se ata kanë bashkuar fòrcat për projektin e ri muzikor të këngëtares.

Fifi postoi fillimisht një video në Instastory, ku shihej duke kënduar këngën e saj që prítet ta lançojë së shpejti “Maniac”, duke i bërë tag Fationit.

Më pas, ajo realízoi një bashkëbisedim me ndjékësit dhe u pyet se pse i ka bërë tag Fationit. “Sepse është maníak!”- u përgjigj Fifi.

Si duket, ai do jetë protagonist në klípin e saj të ri. Deri tani énde s’ka detaje lídhur me datën e publíkimit të këtij projekti, por duket se s’është shumë larg.

Disa ditë më parë, Fifi njoftoi se ka gati jo një por dy këngë dhe e paska bërë zgjedhjen e saj se cilën prej tyre të publíkojë më parë.

Nga ana tjetër, Fation u tërhòq të hënën nga gara, pas një shérri me një tjetër konkùrrént.

Nëpërmjet një postimi në Instastory ai ka bërë me dije se s’do jetë më pjesë e formatit, nisur nga íntrígat, mashtrímet apo dyfytyrësitë e konkùrréntëve të tjerë.

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur