Moderatorja shumë e dashur për publikun, Luana Vjollca ka bërë një ndryshim të vogël në pamjen e saj. Ajo ka prerë balluket dhe këtë e ka treguar me anë të një videoje të publikuar në Instagram.

Luana ka marrë komplimente të shumta nga ndjekësit, të cilët e kanë pëlqyer look-un e saj të ri.

Kujtojmë se moderatorja na shoqëron çdo të shtunë me programin “Shiko kush luan”, në Top Channel.