Sot vogëlushi i Miriamit dhe Albanit, Duami bën 1 vjeç. Në këtë ditë të veçantë Miriami është rikthyer në muzikë me një këngë të re që vjen si dhuratë për ditëlindjen e parë të të birit.

“Gezuar ditelindjen tende te pare dashuria ime. Kete kenge te thjesht por te sinqertë mami e kendoi me shume dashuri. Nje dhurate me tinguj zemre per ty. Te dua Duam”, shkruan Miriami.

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur