More

  ARTIKUJT E FUNDIT

  TIRANA MOTI
  PRISHTINA MOTI

  Must Read Stories

  Destinations

  E tris htë/ Makina fluturoi në ajër, dy të rinjtë 20 dhe 18 vjeç japin shpirt në vend në makinën që u bë copa...

  Një ak sident i rëndë ka ndodhur në Gjermani, pamjet janë të rëndë dhe dikur sikur janë shkëputur nga ndodnjë skenë filmi. E ditur bëhet...

  Zbulohet e shkuara e Atdheut, Nuk do ta besoni se ku e kemi parë para ‘Përputhen’

  Atdhe Xheravina është kthyer në një nga meshkujt më të pëlqyer dhe më të komentuar në “Përputhen”. Fillimisht ai pati një pëlqim për Ana...

  Tani në dimër ta ngrohin shpirtin/ Kjo është receta sekrete për t’i bërë petullat e fshira si gjyshet shqiptare

  Përbërësit: 500 ml qumësht 4 vezë 300 g miell 2 hudhra 100 g gjalpë 200 g djathë Kripë Pak ujë. Në tas rrahim vezët...

  Babai i tij ja morri jetën/ I riu shqiptar kishte bërë postim për vajzën e tij 7 orë më parë: Dashuria e babait

  Albert Krasniqi është personi që ka mbetur i v ra rë sot në Prishtinë, ndërsa i dyshuari i v rasjes është babai i tij....

  E pabesueshme/ Publikohen foto të tjera të Teas dhe Beartit, të kapur dorë për dore

  Shqipja akuzon Tean se është e lidhur me Beartin dhe nuk ndalet së provuari këtë. Fillimisht Shqipja postoi një foto ku Tea shfaqej e veshur...

  Enca: ‘Kush e don zogun tim, nuk kërkoi shumë vetëm kaq duhet të paguaj’

  Këngëtarja e njohur Ruenca Haxhiaj nga Shqipëria është njëra prej artistëve më të komentuara në vend. Enca vazhdimsh në intervistat e saj pr0vo.kon gazetaret...

  E ftuara prekët nga pyetja e Bietes/ Braktis studion në mes të emisionit live: Ore ti… (VIDEO)

  Blogerja e njohur shqiptare Adisa Gjomemo ishte pjesë e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, nga ku tregoi gjithë eksperiencën dhe aventurat gjatë qendrimit...

  Nuse si kjo ka lezet/ Moderatorja shqiptare uron vjehrrën me fjalë zemre: Të kam shoqe të ngushtë, jam e…!

  QElita është princesha e Gjikos, këtë e dimë të gjithë dhe madje po presim me kuriozitet të mësojmë emrin e bebushit numrë dy të...

  TE NDRYSHME