Këngëtarja kosovare, Arta Bajrami ka kohë që nuk është shumë aktive në muzikë. Mirëpo ajo po tregohet me shumë aktive në rrjetet sociale,ku bën postime nga përditshmeria e saj.

Këngëtarja prishtinase kohët e fundit po merr mjaftueshëm vëmendje me paraqitjet e saj të cilat i tregon edhe në instagram.

Arta Bajrmi, është një nga këngëtaret që këngët e saj janë të paharruara në skenën muzikore. Më postimin e fundit, ajo bëri ndjekësit e saj të mendojnë se ajo po pret fëmijën e saj të katërt.

Arta, me fotografin e publikuar shihet deri sa po mban barkun me duar. Kjo nuk është konfirmuar nga vet Arta. Kujtojmë, se Arta, ka tre fëmijë dy vajza dhe një djalë simpatik./kosovarja

Shiko foton: