Modelja britanike Demi Rose, e cila njihet për gjoksin e madh, kësaj radhe është shfaqur e veshur me një fustan.

Pjesa e përparme dhe e pasme e fustanit është e hapur duke e lidhur me një lidhës, duke vendosur ne plane te pare gjoksin e saj ‘gjigant’.

Fansat si çdoherë mbetën të mahnitur nga bukuria e saj.

Ky postim ka arritur të marrë afro 180 mijë pëlqime./Indeksonline/

Shiko foton: