Beatrix Ramosaj, është njëra nga personazhet më të dashura për publikun, ajo u virale në rrjetet sociale që kur mori pjesë në emisionin Big Brother Albania.

Lidhja e saj me aktorin Donald Veshaj e bëri atë njërën nga vajzat më të komentuara, madje ajo kishte edhe një periudhë të rëndë emocionale.

Tani, duket se ajo e ka kaluar ato momente dhe po i shijon në maksimum daljet e saj me shoqëri.

Këngëtarja mbrëmë paska dalë me shoqëri, e veshur me fustan të shkurt e provokues, Beatrix shfaqet super joshëse.

Kaq bukur po duket ajo në këto imazhe sa edhe Bora do t’ia kishte zili. /ORAinfo/

Shiko foton: