Prezantuesja dhe moderatorja Luana Vjollca po vazhdon qëndrimin në Itali.

Luani Vjollca vazhdon të qëndrojë në Itali, derisa nuk heziton që dy milionë ndjekësve të saj në Instagram t’i argëtojë me foto atraktive.

E veshur me xhinse, Luana edhe njëherë nuk ka hezituar që të tregojë asetet e saj trupore, derisa ka thënë se ku është një stili se si duhet të visheni në daljet e zakonshme në njërin prej qyteteve të modës, Milano.

Kujtojmë se Luana ka premtuar se do t’i kthehet televizionit me një emision të saj, gjë që për momentin nuk duket se është duke punuar për të. /Express/