Arbenita Ismalji dhe Fero po shijojnë pushimet.

Bukuroshja nuk kursen imazhet atraktive nga atje.

Së fundmi publikoi një video ku duket mjaft joshëse.

Me fustan të bardhë e rregulluar në detaje ajo duket mahnitëse./InfoKosova/

Shiko videon: