Rudina Balaj tashmë nuk është një emer i panjohur për publikun.

Krahas motrës së saj famë të madhe dhe një numër të madh ndjeksish po gëzon edhe Rudina.

Ajo së fundi ka bërë një postim të ri ne instastory në rrjetin social Instagram.

Teksa tregon format trupore nga pasqyra, blogerja po duket ‘flakë’./InfoKosova/