Arbenita Ismaili vazhdon të sjell imazhe te ndryshme dhe të jetë në qendër të mediave rozë ani se është nënë.

Modelja mahnit me format e saj trupore sa herë që sjell imazhe të reja.

Së fundi ajo ka postuar disa foto të reja.

Fero do te cmendet kur të shoh sa bukur po duket modelja./InfoKosova/