Klea Huta dhe Elgit Doda nuk sjellin shumë shpesh foto bashkë.

Ama ato që i publikojnë kujdesen që të jenë kaq të bukura e domethënëse.

Së fundmi publikuan një foto krah njëri tjetrin.

Duke u puthur ata treguan raportin e mirë të dashurisë./InfoKosova/

Shiko foton: