Arbana Osmani është në pritje të ëmbël.

Ditët e fundit të shtatzënisë ajo po i shijon larg nga puna në shëtitje në bota me dy fëmijët e saj dhe Eduartin.

Por, në një foto që publikoi së fundmi ajo duket kaq e bukur, shtatzënia e ka hijeshuar edhe më shumë./InfoKosova/

Shiko foton: