Herolina, u bë e njohur për publikun si reja e këngëtares së njohur Gili.

Ajo është goxha aktive në rrjete sosiale ku shpesh nuk heziton të tregoj jetën luksoze që bën.

Së fundi publikoi një foto nga salloni.

E rregulluar me flokë kaqurrele ajo duket ndryshe dhe bukur./InfoKosova/

Shiko videon: