Ish- Miss Kosova, modelja, prezantuesja e aktorja e famshme Arbnora Ademaj vazhdon të cilësohet si njëra nga femrat më të suksesshme në shqiptari.

Ajo sot ka ditëlindjen, ku mbushi plotë 33 vite jetë.

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur

Në këtë datë speciale aktorja ka pranuar urime të shumta nga artistë vendor si dhe të huaj.

Më poshtë disa nga urimet e miqve dhe familjareve te saj./Indeksonline/

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur