Ada ishte konkurrentja e Përputhën ajo e cila u komentua jashtëzakonisht shumë për të pasmet e saj gjigante.

Ajo pothuajse në çdo puntat sigurohej të reklamoj në veshje të ngushtë, shkruan InfoKosova.

Por, ne ju themi t’i harroni të pasmet e Ades.

Është konkurrentja tjetër Alvisa ajo e cila publikoj një video për fansat e saj.

Ajo shihet e veshur me një veshje të ngushtë ku kishte vënë në fokus të pasmet e saj të cilat ‘dridheshin’ teksa bënte sfilad./InfoKosova/

Shiko Videon:

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur