More

  Teksa Mozzik festonte ditëlindjen, ja se çfarë bëri Loredana!

  Ditën e sotme reperi Mozzik festoj ditëlindjen larg Kosovës.

  E gjithashtu edhe larg ish partneres së tij, shkruan InfoKosova.

  Teksa reperi po shijonte momentet e ditëlindjen, Loredana duket se nuk po ia ndjen fortë.

  Ajo është shfaqur në instagramin e saj teksa rregullohej te frizeri./InfoKosova/

  Similar Articles

  Comments

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Advertisment

  Instagram

  Most Popular

  Temperatura afrikane nga java e ardhshme në Kosovë

  Prishtina Weather ka publikuar parashikimin e motit për javën e ardhshme, raporton GazetaExpress. Në fundjavë do të ketë reshje shiu, temperaturat në rënie të lehtë....

  Kejvina merr vëmendjen me pozën e radhës në bikini

  Kejvina ka treguar format trupore. Modelja shqiptare Kejvina Kthella ka provokuar sërish ndjekësit e saj në Instagram, shkruan lajmi.net. E veshur me bikini teksa po e...

  Capital T dhe Adrola Dushi në lidhje?

  Capital T ka publikuar një fotografi ku shihet në krahët e Adrola Dushit Reperi Kosovar është njëri nga emrat më të njohur të estradës, por që...