More
  Home Roze Ledrit i ndodh e papritura, rrëshqet gjatë përformances në Zvicër (VIDEO)

  Ledrit i ndodh e papritura, rrëshqet gjatë përformances në Zvicër (VIDEO)

  Nuk janë të rralla rastet kur fytyrat publike përjetojnë ndonjë incident gjatë performancave të tyre.

  Kësaj radhe ishte Ledri ai i cili përjetoi një të tillë.

  Gjatë daljes në skenë ai shihet si rrëshqet mirëpo nuk rrëzohet.

  Për këtë ai ka një sqarim duke thënë se ‘këtu keq është lënë pllaka e skenës’.

  Butrinit dhe Ledri performuan në Zvicër duke mbledhur qindra persona në koncert./Indeksonline/

  Shiko videon:

  - Advertisement -

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read