More
  Home Roze Rina na lë gojë hapur, ngreh të pasmet lartë dhe bënë këtë...

  Rina na lë gojë hapur, ngreh të pasmet lartë dhe bënë këtë gjest!

  “Addiction”, është titulli i këngës së fundit të reperes dhe këngëtares Rina Balaj, që erdhi shoqëruar me videoklip.

  Rina, shkëlqej në të gjitha skenat e vidoklipit, duke dëshmuar se ajo është një nga këngëtaret e talentuara dhe me stil të showbizit.

  Rina Balaj, nuk pëlqehet vetëm për zërin dhe kreativitetin në performanca, por edhe pamjen e jashtme, sidomos linjat trupore, shkruan “Kosovarja”.

  Ndjekësit ja komentojnë më së shpeshti të pasmet e mëdha, në të cilat edhe investon duke i ushtruar më shumë.

  Si e komentoni këtë pozë me të pasmet e ngritura deri në këtë pikë?

  - Advertisement -

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read