More
  Home Roze Egzona Muqiqi na lë pa fjalë me bukurinë e saj në fotot...

  Egzona Muqiqi na lë pa fjalë me bukurinë e saj në fotot e fundit!

  Egzona Muqiqi është njëra ndër personazhet më të komentuara, kjo për shkak se ajo tanimë është bashkëshortja e këngëtarit të njohur Albatrit Muqiqit.

  Ky fakt e ka kthyer Egzonën në fytyr publike dhe merr vëmendje kudo, shkruan “Kosovarja”.

  Së fundmi ajo që ka rënë në sy është një foto që ka postuar Egzona në llogarinë e saj në Instagram e po duket shumë bukur.

  Ajo shihet me një kostum ngjyrë “Nude” dhe e kuruar deri në detajin e fundit. /Kosovarja/

  - Advertisement -

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read