More
  Home Roze Arta Nitaj reklamon këmbët ngjyrë qokollade në fustan të hapur!

  Arta Nitaj reklamon këmbët ngjyrë qokollade në fustan të hapur!

  Arta Nitaj lirshëm mund të themi se hyn në listën e personazheve më të përfolura të shoubizit.

  Aktorja dhe modelja e njohur po vazhdon provokimet në rrjetet sociale sa në instagram e sa në tik tok.

  Bukuroshja pejane nuk e ka ndërmend të dorëzohet pavarësish kritikave të mëdha që merrë.

  Madje, së fundi duket se i ka hedhur krejt pas shpinës.

  Veshur me një fustan të hapur ajo tregon këbët superseksi ngjyrë çokolatë.

  A mos e ka tepruar pak?

  - Advertisement -

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read