More
  Home Roze Angela nuk i ndalë provokimet, publikon fotot ku shfaq gjoksin gjigant në...

  Angela nuk i ndalë provokimet, publikon fotot ku shfaq gjoksin gjigant në jaht!

  Angela Martini ka jos.hur ndjekësit me postimin e fundit.

  Angela Martini është nga femrat më të komentuara shqiptare, kjo për shkak të suksesit që këngëtarja ka arritur në fushën e modelizmit.

  Ajo po qëndron aktive edhe në rrjetet sociale, bukuroshja ka publikuar një video nga një jaht së fundi në Instagram, ku jos.hë me lëvizjet provo.kuese.

  “Unë po e pëlqej pamjen, por ti” shkruante modelja e cila mori mijëra pëlqime dhe komente për këtë postim.

  - Advertisement -

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read