Nevina Shtylla po reklamon format trupore.

Ajo shihet e veshur me një fustan mjaft të shkurtër që ia vë në pah këmbët superseksi, shkruan InfoKosova.

Nevina u përfol për lidhje dashurie me këngëtarin Capital T pasi mori pjesë në projektine videoklipit të tij.

Mirëpo ajo ka mohuar këto zëra ndërsa tha se kanë bashëpunuar vetëm për projekt asgjë më shumë./InfoKosova/

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur