Antonela Berisha si gjithmonë duket atraktive.

E dukjen e saj e tregon gjithmonë me foto e video në rrjete aociale, shkruan InfoKosova.

Ajo postoi një video para pasqyre ku duket mjaft zjarrtë.

Me fustanin e shkurtër gati sa nuk tregon pjesen intime./infoKosova/

Shiko videon:

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur