Kallashi si gjithmë e zjarrtë.

Format e saj bombastike të bënë të mos e harrosh asnjëherë, shkruan InfoKosova.

Edhe pse ka kohë që bukuroshja nuk po merr pjesë në mbrëmjet e vallëzimit, ajo po është aktivë ne instagram.

Së fundi ka publikur dy fotografi të zjarrta, teksa shihet e shtrirë në tavolinën e ushqimet duke provokuar me poza mjaftë të nxehta./InfoKosova/

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur