Antonela Berisha postoi një video ku shihet gati se e shtrirë.

”A dallohet lodhja” shkruan ajo sipër videos ku shihet duke pirë kafen e mëngjesit, shkruan InfoKosova.

Mirëpo vëmendje mori edhe poza e saj ku shihet se i ka hapur këmbët.

Antonela ka treguar gjithmonë që është pa komplekse dhe duket se nuk i interesojnë as detajet./InfoKosova/

Shiko videon: