Nora është njëra ndër këngëtaret më të dalluara dhe më të pëlqyera në show bizin shqiptar.

Ajo së fundmi në Instastory ka shpërndarë një video, ku pranë saj shihet e bukura Rene, sot ajo paska vendosur ta shoqëroj të ëmën në koncert, shkruan “Kosovarja”.

Tani Rene është rritur që të shkoj në koncertin e nënës së saj dhe t’i shoh nga afër performancat e shkëlqyera të Norës.

Si një nënë e dushur, Nora në video duket se po ndjehet shumë e lumtur dhe po e përcjellë një enegji e mirë, një ndjenjë ndryshe me ëmëblsirën e saj prane vetës.