Reperja Baby G ka provo.kuar në imazhin e ri.

Ajo është shfaq në veshje super të shkurtër duke vënë në plan të parë të pasmet e formësuara.

E kombinuar me xhinse të shkurtra dhe korset të verdhë ajo nuk hezitoi të realizojë edhe një video duke bërë lëvizje të,rheqëse.

Padyshim me këto postime ajo mori dukshëm vëmendje kështu duke u pëlqyer dhe komentuar shumë nga fansat e saj në instagram.

Ndryshe “Larg” mban titullin kënga e fundit e saj./Lajmi