Ish-konkurrentet e “Përputhen”, Jasmina dhe Ola kanë shqetësuar ndjekësit me postimet e tyre të fundit. Dy vajzat kanë përfunduar në spital, por nuk kanë zbuluar më shumë detaje.

Si Ola, ashtu dhe Jasmina kanë publikuar në Instastory foto duke bërë serum. “Se di ç’bëhet kështu”, ka shkruar Jasmina krahas fotos, ndërsa Ola ka shkruar “Tallem, tallem por edhe s’tallem”.