More
  Home Roze Video/ Me shami dhe gotë mbi kokë, Dua Lipa i tregon botës...

  Video/ Me shami dhe gotë mbi kokë, Dua Lipa i tregon botës që është shqiptare!

  Dua Lipa po i shijon shumë pushimet në Shqipëri dhe po qëndron aktive në rrjete sociale duke postuar vazhdimisht foto e video nga aktivitetet këtu, duke promovuar edhe të gjitha vendet turistike që ka vizituar.

  Së fundmi, Dua ka publikuar një video ku shfaqet me gotë në kokë e shami në dorë teksa kërcen këngën e Remzie Osmanit “Lujma belin”.

  “Më trego që je shqiptar, pa ma thënë që je shqiptar”, ka shkruar këngëtarja Dua.

  - Advertisement -

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read