More
  Home Roze Valbona Selimllari na prezanton të birin dhe duken si dy pika uji!

  Valbona Selimllari na prezanton të birin dhe duken si dy pika uji!

  Valbona Selimllari jetën private ka zgjedhur ta mbajë gjithmonë larg mediave, mirëpo këtë herë Missi i parë shqiptar nuk ka rezistuar dot pa postuar një foto.

  Valbona ka pozuar me djalin e saj, Kejnin dhe komentet për ngjashmërinë e madhe mes tyre janë të shumta.

  Selimllari ka postuar edhe foto me mbesën dhe të bijën, e cila është tashmë një personazh i njohur i ekranit, nga pjesëmarrja në emisionin për fëmijë ‘Në kurthin e Piter Pan’.

  - Advertisement -

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read