More
  Home Roze Nora Istrefi na shpifë duke ngrënë çamçakëz (VIDEO)

  Nora Istrefi na shpifë duke ngrënë çamçakëz (VIDEO)

  Nora Istrefi habiti me videon e fundit që postoi.

  Ajo shihet duke ngrënë çamçakëz në mënyrë mjaft interesante, shkruan InfoKosova.

  Nora kohët e fundit është mjaft aktive me video ku po tregone dhe format trupore që ka arritur.

  Po ashtu edhe atmosferën që po e krijon në koncerte së fundmi./InfoKosova/

  Lojtës Videosh

  - Advertisement -

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read