More
    Home Roze Kështu e zgjedh shalqinin e mirë Moderatorja e njohur!

    Kështu e zgjedh shalqinin e mirë Moderatorja e njohur!

    Prezantuesja Kaltrina Mikushnica, që dikur ishte e angazhuar si modele, prej disa vitesh prezanton formate të ndryshme televizive.

    Aktualisht është e angazhuar në “RTK”, por sërish duket qe aktivitetin më të shfuar e ka në Instagram.

    Kaltrina i tregon thuajse të gjitha përmes postimeve në rrjete sociale.

    Simpatikja i ka njoftuar fansat me të shoqin dhe vajzat e saj.

    E, në këto kohë vere, kur shalqiri është kryefjala, Kaltrina po përpiqet ta zgjedh më të mirin.

    - Advertisement -

    LEAVE A REPLY

    Please enter your comment!
    Please enter your name here

    Must Read